Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Корпоратив AMADEUS
в Одеському художньому музеї
ЦЯ КОРПОРАТИВНА ПРОПОЗИЦІЯ СТВОРЕНА ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ДОПОМОГТИ ВАМ НЕЗАБУТНЬО ВІДСВЯТКУВАТИ КОРПОРАТИВНЕ СВЯТО В СВОЄМУ КОЛЕКТИВІ І ПРИВІТАТИ ВАШИХ СПІВРОБІТНИКІВ І ПАРТНЕРІВ!
Корпоративний вечір
В умовах карантину музей готовий створити безпечні умови святкування завершення року для невеликого колективу від 30 до 120 осіб.
Ми пропонуємо розпочати вечір з легкого фуршету з напоями та святкової презентації від керівництва музею. Після цього ми пропонуємо:
1. Авторська екскурсія від наших науковців з ліхтариками
Екскурсія першим чи другим поверхом після його зачинення — за вимкненого світла, з використанням електронних свічок і ліхтариків. За такої обстановки подорож музеєм стає містичною та навіть трохи інтимною — під час неї ви дізнаєтеся найпотаємніші музейні історії.
2. Театралізована вистава
Запрошуємо вас провести неймовірний вечір — з режисерами, професійними акторами та музиками ми підготуємо театралізовану екскурсію зачиненим музеєм. Проходячи темними залами Одеського художнього, ви наживо зустріните персонажей картин «В кафе» Олександра Мурашко, «Чи не випити?» Леоніда Пастернака, а також побачите як з каменю «народжуються» скульптури Мормоне.
3. Продовжити фуршет та обмінятись эмоціями
Ми залюбки організуємо для вас фуршет у одній або одразу в декількох залах. У нас є база підрядників, з якими ми співпрацюємо вже довгий час і які добре знають локацію, але ви можете скористатися послугами свого підрядника.

Загальна вартість проведення невеликого корпоративного свята може починатиись від 19 000 (без урахування кейтерингу).

Вартість послуг музею:

Із задоволенням відповім на усі питання та організую ваше корпоративне відвідування одеського художнього музею!
Дарія Дьякова
Менеджерка з фандрайзінгу
+38 093 55 29 510