Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
OFAM Х EMERALD MOTORS
Копроративне відвідування музею
Це нестандартний формат розвитку корпоративної культури. Він допомагає об'єднати співробітників, ґрунтуючись на зацікавленості в мистецтві та історії Одеси, а також розвитку творчого і критичного мислення.
Пропонуємо вам відвідати авторську екскурсію від наших наукових співробітників, яку ми розробимо, спираючись на теми, цікаві вашій команді. Такі екскурсії — це можливість неформально познайомитися з творами мистецтва та дізнатися особисте ставлення екскурсовода до тієї чи іншої роботи. Це про живе емоційне спілкування, можливість глибше вивчити вже знайомі работи, поглянути на них з нової точки зору, а також дізнатися про ті твори мистецтва, яким під час оглядових екскурсій не приділяється належної уваги.
Більше про екскурсії
Після екскурсії пропонуємо вам долучитися до практики від центру усвідомленності Minspot. Ідея практики полягає в тому, щоб уповільнитись і дозволити собі по-справжньому зустрітися з речима і явищами навколо, усвідомленно споглядати витвір мистецтва і провести з однією роботою більше часу, ніж зазвичай.
На завершення події ми надамо вам вільну залу або облаштуємо двір музею для рефлексії, відпочинку та невеличкого фуршету.
Загальна вартість події — 11.700 грн.
:
  • Екскурсійна программа з практикою від Mindspot — 5.000 грн. (група до 25 осіб) + 1.000 грн. (кожна наступна група)
  • Сервісний супровід та клінінг — 4.500 грн.
  • Фуршет и рефлексия — 2.200 грн. (без вартості закусок та напоїв)
Кейтеринг на замовлення — подберем закуски на ваш вкус и бюджет у проверенных партнеров — 2.500 грн.