Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Подаруй картині раму та музейне скло
Наші гості не можуть побачити велику кількість шедеврів з колекції музею через брак гідного оформлення. Взяти участь у програмі фінансування оформлення творів мистецтва може будь-хто — оплативши раму або музейне скло для однієї чи декількох робіт у повному обсязі або частково.

Нижче ви можете обрати картину, для якої хочете придбати раму або музейне скло, сплатити кошти, а решту ми зробимо самостійно. Коли картина буде готова, ми запросимо вас та вручимо сертифікат, який свідчитиме, що ви допомогли Одеському художньому.
Вже зовсім скоро ми анонсуємо відкриття другого поверху під гаслом «ХХ—ХХІ: від двадцятих до двадцятих» і покажемо безліч робіт, які до цього часу були недоступні і зберігалися в фондах Одеського художнього. Саме через це вони потребують нових рам, щоб зайняти своє місце в експозиції.
Другий поверх
Картини з основної експозиції, що зберігаються на першому поверсі музею, також потребують нових рам.
Перший поверх
Ваша підтримка допомагає Одеському художньому зберігати та примножувати художні надбання багатьох поколінь, організовувати культурні події для вас і ваших дітей, а також давати змогу тисячам відвідувачів щодня відчувати силу мистецтва. Дякуємо за вашу підтримку.
Click to order
Total: 
ПІБ
Email
Номер телефону