Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Museum Gala 2019
8 листопада о 19:00 запрошуємо вас на головний музейний захід року — велике святкування з нагоди 120-тиріччя Одеського художнього музею
Темою Museum Gala 2019 ми обрали вихід поза межі звичного сприйняття музею. На кілька годин ми перевернемо його догори дригом — на своїх місцях лишаться тільки картини. Ми пропонуємо відчути мистецтво у темряві, в оточенні рослин, під музичний супровід, сидячи, лежачи, на дотик, разом з акторами та танцівниками. На вас чекають історії про 120 років традицій, меценатства, легенд та містерій.
Захід складатиметься з чотирьох частин
Офіційна частина
Розпочнемо зі вступного слова від команди музею, вітань від гостей та друзів музею. Музей прийматиме подарунки, гості підійматимуть келихи з ігристим вином або зігріваючими коктейлями від Boffo Gallery Bar.

Спеціальне фуршетне меню розробила Ніка Лозовська разом з командою Dizyngoff optimistic bar. А професійні сомельє Le Silpo запропонують іспанські вина та ігристе.
Концерт-подарунок
Після нічного музейного експіріенсу на вас чекатиме концерт- подарунок від Pokaz & Friends feat. Miroslav Pyatnikov.

Склад:
Андрій Показ — фортепіано,
Віталій Фесенко — контрабас,
Ігорь Чеботарьов — барабан,
Мирослав П'ятников — труба.
Нічний музей
На першому поверсі ми запропонуємо гостям прожити чотири витвори мистецтва за допомогою міждисциплінарних практик: театр, музика, звук, медіа.

На другому поверсі на гостей чекає site-specific performance від перформативної групи P.L.O.T.. Актори та танцюристи спробують прожити історії картин у тілесному вимірі, доповнені відеомапінгом від Олми Громова та Діми Ерліха з E/G/Y Creative agency.
Святковий торт та вечірка
Усі разом ми задмухаємо свічки на святковому торті від Make My Cake та загадаємо бажання для музею.

А після на найстійкіших гостей чекає афтер-паті від The Room. Виставкова зала перетвориться у новий незвичний простір для вечірки від MIX Studio.
У більшості важливих музеїв світу є один день на рік, коли відбувається головний захід для інституції. Наприклад, The Metropolitan Museum в Нью-Йорку раз на рік проводить The Met Gala. Ми плануємо розпочати свій шлях до Odesa Fine Arts Museum Gala вже 8-го листопада.
Олександра Ковальчук
Заступниця директора з розвитку
Основна тема для квіткового декору — осінь
Використання різноманітних рослин та квіткових композицій допоможе створити настрій вечірки. Різні зали музею будуть оформлені за допомогою різних технік.
Екскурсії в повній темряві
Гості користуватимуться ліхтариками під час подорожі залами. Як це було влітку на офіційній вечірці арт-програми Одеського міжнародного кінофестивалю, дивіться на фото та відео нижче.
На Museum Gala 2019 ми запросимо 120 гостей

Рівно стільки квитків ми надрукуємо. Серед гостей будуть учасники спільноти «Клуб Маразлі», меценати музею, партнери заходу. Лімітована кількість квитків буде доступна для придбання. Благодійний внесок за квиток становить 2500 гривень. Таким чином, ми створюємо можливість долучитися до святкування людям, які ще не мали нагоди допомогти Одеському художньому музею і які хочуть стати частиною великого музейного комьюніті.
MUSEUM GALA 2019
Головна музейна подія року з нагоди святкуваня
120-тиріччя Одеського художнього музею
8 листопада | п'ятниця
19:00 – 00.00
Одеський художній музей
(вул. Софіївська, 5а)
ОРГАНІЗАТОРИ ПОДІЇ
АГЕНЦІЯ ПОДІЙ
БЮРО ФЛОРИСТИКИ ТА ДЕКОРУ
Велике святкування з нагоди 120-тиріччя Одеського художнього музею відбудеться завдяки нашим партнерам, які вже зробили свої подарунки
Click to order
Ваше замовлення
Total: