Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Museum Gala 2020
Одеський художній музей та агенція SOVA 6 запрошують вас на головний музейний захід року — велике святкування з нагоди 121-річчя Одеського художнього музею
Темою Museum Gala 2020 ми обрали вихід поза межі звичного сприйняття музею та відображення минулого в сучасності. На гостей чекають історії про 121 рік традицій меценатства, промоції культури та об'єднання спільнот задля спільного розвитку.
Захід складатиметься з чотирьох частин
Офіційна частина
Розпочнемо зі вступного слова від команди музею, вітань від гостей та друзів музею. Музей прийматиме подарунки, гості підійматимуть келихи з ігристим вином або зігріваючими коктейлями від Boffo Gallery Bar.

Спеціальне фуршетне меню розробила Ніка Лозовська разом з командою Dizyngoff optimistic bar. А професійні сомельє Le Silpo запропонують іспанські вина та ігристе.
Концерт-подарунок
Після нічного музейного експіріенсу на гостей чекатиме святковий концерт

Нічний музей
На першому поверсі ми запропонуємо гостям прожити чотири витвори мистецтва за допомогою міждисциплінарних практик: театр, музика, звук, медіа.


Святковий торт та вечірка
Усі разом ми задмухаємо свічки на святковому торті та загадаємо бажання для музею.


У більшості важливих музеїв світу є один день на рік, коли відбувається головний захід для інституції. Наприклад, The Metropolitan Museum в Нью-Йорку раз на рік проводить The Met Gala. Ми продовжуємо свій шлях до Odesa Fine Arts Museum Gala вже 6-го листопада.
Олександра Ковальчук
Заступниця директора з розвитку
Основна тема декору цього року — дзеркальність та відображення
Використання різноманітних рослин та квіткових композицій допоможе створити настрій вечірки. Різні зали музею будуть оформлені за допомогою різних технік.
Театралізовані та атмосферні екскурсії-вистави нічним музеєм
Гості користуватимуться ліхтариками під час подорожі залами, а ми відтворимо атмосферу деяких картин з основної експозикії за допомогою талановитих акторів провідних одеських театрів.
На Museum Gala 2020 ми запросимо 200 гостей

Серед гостей будуть учасники спільноти «Клуб Маразлі», меценати музею, партнери заходу. Лімітована кількість квитків буде доступна для придбання. Благодійний внесок за квиток становить 3500 гривень. Таким чином, ми створюємо можливість долучитися до святкування людям, які ще не мали нагоди допомогти Одеському художньому музею і які хочуть стати частиною великого музейного комьюніті.
Запрошуємо Le Silpo долучитися до партнерів заходу у вже традиційних та нових форматах:
- створити їстівну інсталяцію до одного з натюрмортів з колекції музею;
- надати квіти для оформлення та створення інсталяцій;
- надати продукти, з яких Ніка Лозовська приготуєте спеціальне кейтерингове меню;
- запропонувати вина та ігристе для гостей заходу.


ОРГАНІЗАТОРИ ПОДІЇ
АГЕНЦІЯ ПОДІЙ
БЮРО ФЛОРИСТИКИ ТА ДЕКОРУ
Велике святкування з нагоди 120-тиріччя Одеського художнього музею відбудеться завдяки нашим партнерам, які вже зробили свої подарунки
Click to order
Ваше замовлення
Total: