Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
6 листопада
Одеському художньому музею виповнюється 121 рік. Ми хочемо влаштувати справжнє свято для всіх одеситів, адже саме вони колись заснували наш музей, який, до речі, є одним з перших музеїв в Україні. У нас буде одразу десять днів святкування, і ми радо запрошуємо вас долучитися. Звісно ж, ми будемо щасливі отримати подарунки на день народження.
Розклад
День 7 та 8 листопада
З 11:00 до 18:30 музей працює за єдиним квитком — за 100 грн ви можете відвідати основну експозицію музею та виставку Михаїла Рева. У дворі на вас чекає музичний концерт.
Вечір 7 та 8 листопада
З 19:20 до 22:00 тривають нічні екскурсії закритим музеєм: перфоманси від акторів, «живі» картини, імерсівні міні-вистави та святковий торт.
6 — 15 листопада
З 6 по 15 листопада у закладах наших гастропартнерів проходитиме акція «121 hours for 121 years»: у ці дні ви можете скуштувати спеціальну музейну позицію з їх меню.
9 листопада
Корпоративне святкування дня народження музею. У цей день музей працюватиме до 14:30.
1 — 15 листопада
121 подарунок до 121-річчя Одеського художнього: кожен може зробити подарунок музею з нашого вішліста.
Розповідаємо детальніше про кожен день святкування
В суботу та наділю, 7 і 8 листопада, з 11:00 до 18:30 за єдиним квитком ви зможете відвідати основну експозицію і виставку скульптора Михаїла Рева «Одкровення/Revelation». Квитки коштуватимуть 100 грн (50 грн для школярів, студентів, пенсіонерів та людей з інвалідністю), придбати їх можна в день події на касі музею. У дворі музею на вас чекатиме музична програма від джазового гурту «Mess Around Band».

Зігріватиме глінтвейн від Максима Ляшевського та кава від Surpresso coffee.

Ми би дуже хотіли влаштувати велике свято, але через карантинні обмеження жодної програми всередині музея не буде.

Програма OFAM birthday weekend
Субота та неділя, 7 та 8 листопада
11:00
11:00
Відкриття музею
13:00 – 14:20
13:00 – 14:20
Збірна екскурсія гротом
14:00 – 16:00
14:00 – 16:00
музичний сет від джазового гурту «Mess Around Band»
Mess Around band — молоде джазове тріо з Одеси. Талановиті хлопці гратимуть культові джазові композиції та блюзові стандарти!
18:30
18:30
Закриття музею
19:20
19:20
Початок нічної програми.
Квитки за посиланням.
В суботу та неділю, 7 та 8 листопада, ми чекатимемо вас на нічні екскурсії закритим музеєм. Проходячи крізь зали, ви зустрінете наживо героїнь картини Серебрякової «Жнива»; відвідаєте «Кафе» Олександра Мурашка і познайомитесь ближче з його персонажами, а також побачите, як народжуються з каменю скульптури Мормоне з зали Костанді. Вартість квитка — 390 грн.

Через карантинні обмеження відвідуання музею буде організовано групами по 15 осіб з дотриманням соціальної дистанції. Групи будуть заходити з 19:20 до 21:00 тільки за попередньо придбанними квитками. Тривалість однієї екскурсії — близько 50 хвилин.
Спеціальну програму нам допомагають створювати режисер Борис Кривць, актори Першої української школи театру та кіно, а також студенти Одеської музичної академії. За імерсивні-міні вистави відповідають Дмитро Ерліх та креативна агенція E/G/Y. Після перфомансів від акторів ми запрошуємо вас пригостися тортом та підняти келих ігристого від наших партнерів Олени Буковської та «Шабо».
Ми би дуже хотіли влаштувати велике свято для всіх-всіх одеситів, але наразі через карантинні обмеження це неможливо. Тому ми робимо тількі те, що можна провести маленькими групами та ми робимо максимум, щоб відсвяткувати це свято для міста. Під час відвідування музею ми дуже просимо вас дотримуватися дистанції, носити маску, що закриває рот та ніс, а також користуватися антисептиками на вході.
За тематичний декор свята відповідають
Наші партнери