Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Допомогти
Ваша підтримка допомагає Одеському художньому зберігати та примножувати художні надбання багатьох поколінь, організовувати культурні події для вас і ваших дітей, а також давати змогу тисячам відвідувачів щодня відчувати силу мистецтва. Дякуємо за вашу підтримку.
Хочу підтримати музей!
Ви можете зробити благодійний внесок будь-якого розміру
Для друзів музею ми розробили багато програм підтримки нашої інституції.
Оберіть зручний спосіб підтримувати музей із запропонованих нижче або зв'яжіться з нами і ми розробимо програму спеціально для вас.
Цільова благодійність
Ви також можете взяти участь у наших цільових благодійних програмах.
Подаруй картині раму
Наші гості не можуть побачити велику кількість шедеврів з колекції музею через брак гідного оформлення. Взяти участь у програмі фінансування оформлення творів мистецтва може будь-хто — оплативши раму для однієї чи декількох робіт у повному обсязі або частково.

2018 року у програмі взяли участь 22 благодійники, було придбано 32 рами на суму 142 000 грн.
Подробиці
Подаруй картині музейне скло
Деякі роботи з нашої колекції можуть експонуватися лише під склом, яке часто створює відблиски. Цю проблему вирішує спеціальне сучасне музейне скло, на придбання якого не вистачає державного фінансування. Саме його виготовлення може оплатити благодійник.

2018 року в програмі взяли участь 14 благодійників, було придбано 14 одиниць на суму 62 000 грн.
Подробиці
Профінансуй реставрацію творів мистецтва
Понад 10% робіт з колекції музею потребують серйозної реставрації, яка сьогодні можлива лише позабюджетним коштом. Відреставрований експонат буде супроводжуватися інформацією про благодійника.

2018 року благодійним коштом родини Крилових відреставровано та оформлено «Ромео та Джульєту» Костянтина Маковського. Завдяки Андрію Федоріву та Естер Кац було відреставровано «Гуцульську
пару» Тетяни Яблонської та «М'ясо» Василя Яковлєва. Київський вентиляційний завод профінансував реставрацію рами картини Івана Айвазовського «Купання овець».
Business for Museum
Програма для малого бізнесу, яка дозволяє підтримувати поточну діяльність музею протягом року щомісячними внесками у розмірі
2500 грн чи 5000 грн.
Меценатство 150
У рамках нової програми меценатства ім'я благодійника (приватної особи) з'являється на дошці в холі музею за допомогу в розмірі від 150 000 грн.
Корпоративний патронат
Назва благодійника (юридичної особи) з'являється на дошці в холі музею за допомогу в розмірі від 450 000 грн.
Marazli Club
Станьте членом громадської організації, діяльність якої спрямована на підтримку та розвиток Одеського художнього музею за допомогою використання річних членських внесків. Наразі клуб нараховує більше 70 учасників.
ДІзнатися більше про Клуб Маразлі
Зробіть дарунок до колекції
Одеський художній музей не лише зберігає вже сформовану колекцію творів мистецтва, а й займається її постійним поповненням — купляючи благодійним коштом та приймаючи як дарунки роботи митців минулого та сучасних художників. Ви можете профінансувати придбання обраної музеєм роботи, передати в дарунок узгоджений з музеєм твір мистецтва або надати його у тимчасове експонування.
Зробіть подарунок музею
Нам дуже хочеться, щоб зробити подарунок улюбленому музею міг кожен охочий — для цього ми всією командою розробили вішліст. За посиланням ви знайдете перелік того, що зробить нас трохи щасливішими та ближчими до музею сучасності.
Зробити подарунок
Бажаєте стати спонсором? Маєте ідею або пропозицію щодо співпраці? Зателефонуйте нам — ми відповімо на всі ваші запитання, а за необхідності розробимо пропозицію спеціально для вас або вашої компанії. Ми завжди відкриті для нових колаборацій.

+380 93 552 95 10
Меценати
Юрій Луценко
Максим Степанов
Марина Федоренко
Юрій Грабілін
Анатолій Редер
Родина Теплицьких
Тимур Нішніанідзе
Вадим Мороховський
Геннадій Труханов
Андрій Ставніцер
Корпоративні патрони
Партнери
Напишіть нам!
Натискаючи на кнопку «Надіслати», ви погоджуєтеся на обробку ваших персональних даних