Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
#OFAMNEEDSHELP
Цього разу нам не обійтися без вашої допомоги
Будемо з вами відверті: наразі Одеський художній частково позбавлений фінансування. Окрім обласного фінансування, значне скорочення якого ми очікуємо, маємо спецрахунок, на який потрапляють гроші від продажу квитків. Спецрахунок покриває частину необхідних комунальних та господарчих послуг і, що найголовніше, з цих грошей отримує зарплатню частина нашої команди. У середньому це 200 тисяч грн на місяць, з яких зарплатних — 80 тисяч грн. Наразі через неможливість приймати відвідувачів та організовувати івенти ми повністю позбавлені цих грошей, тобто за умови подовження карантину значна частина нашої команди опиниться під загрозою. Спільнота наших меценатів і благодійників продовжує частково підтримувати музей, однак більшість із них переспрямували благодійні кошти на боротьбу з епідемією.

За два роки ми розгорнули велику системну роботу, результати якої ви бачите щоразу приходячи до Одеського художнього та читаючи нас у соцмережах. Звільнення працівників призведе до того, що нас відкине на два роки назад, і ми, на жаль, не зможемо бути тим музеєм, до якого ви вже звикли. На щастя, ви, наша спільнота, неодноразово виголошували нам міцну підтримку, тому ми звертаємося саме до вас — допоможіть, будь ласка, вашому улюбленому музею швидко відновитися після закінчення карантину.
ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ
Придбайте музейний абонемент, нашу сувенірну продукцію або сертифікат, який застосуєте після закінчення карантину. Або зробіть донейт на зручну для вас суму.
Membership
Купуючи нашу Member Card ви не тільки підтримуєте музей, а й отримуєте можливість вільно відвідувати основну експозицію музею та тимчасові виставки, а також усі лекції та екскурсії протягом 2020 року. Зараз Membership коштує 499 грн замість 1000 грн.
Member Card
499
1000
Сувенірна продукція
Ми зробили переоцінку всієї сувенірної продукції — тепер ви можете придбати омріяну футболку, сумку або дитячу гру за зниженою ціною та підтримати музей одночасно.
Сертифікати
Купуйте сертифікати в Одеський художній зараз, а після закінчення карантину обмінюйте їх на вхідні, екскурсійні або лекційні квитки. Один сертифікат — один квиток.
Сертифікат
100
Під час карантину наша команда працює над створенням онлайн-контенту для вас, зокрема, екскурсій, майстер-класів і віртуальних турів музеєм. Ми продовжимо нашу справу — цей контент і надалі буде безкоштовним. Однак якщо ви хочете нам віддячити, ви можете сплатити за уявний вхідний квиток на онлайн-екскурсію нижче або зробити донейт на зручну для вас суму.
Хочу підтримати музей!
Ви можете зробити благодійний внесок будь-якого розміру у гривнях
Дякуємо за підтримку!
Ми впевнені, що завдяки вам, нашій спільноті, ми зможемо пережити цю кризу з мінімальними втратами. А поки ви залишаєтеся вдома, чекаємо вас в Одеському художньому віртуально.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Доставка